ПРО НАС

ТОВ «Крани України» займається продажем, орендою та обслуговуванням будівельної техніки з 2001 року. Ми є офіційними представниками торгових марок Tadano, Kobelco і Maeda на території України. Також ми тісно співпрацюємо з Atlas, Demag, Terex, Hitachi й іншими відомими виробниками кранів. Якої б марки кран ви не вибрали, ви завжди можете розраховувати на якісні консультації, гарантію, оперативне доставлення, допомогу в навчанні персоналу та цікаві цінові пропозиції. Ми пропонуємо як нову, так і вживану техніку. Перед постачанням клієнтам ми ретельно перевіряємо технічний стан, щоб виключити несправності та недоукомплектованість.
Ще один перспективний напрямок нашої діяльності - це оренда кранів, адже багатьом підприємствам нецілеспрямовано тримати на балансі кран, який потрібно тільки на відносно невеликий період часу.

Якщо ви сумніваєтеся, що буде більш раціонально - купити новий кран, який вже був у вжитку або орендувати - ми завжди готові допомогти з розрахунками і підбором оптимальної моделі.

Серед наших клієнтів, існують як відносно невеликі підприємства, агрофірми, будівельні компанії, так і великі фінансово-промислові групи, назви яких у всіх на слуху. Незалежно від масштабу бізнесу наших клієнтів, ми піклуємося про одне - допомогти підібрати ту модель крана, яка краще і вигідніше інших вирішить задачі бізнесу.

Звертайтеся - будемо раді співпраці!

Ми співпрацюємо з такими компаніями:

ПРОДАЖ КРАНІВ

Продаж і післяпродажне обслуговування кранів є основним видом діяльності ТОВ «Крани України». У нас ви можете придбати: автокрани, гусеничні крани, позашляхові короткобазні автокрани, крани-маніпулятори і мінікрани від провідних світових виробників. Прямі зв'язки з постачальниками і регіональними представництвами дозволяють нам запропонувати кращі на ринку умови як за якістю сервісу, так і за ціною.

ОРЕНДА КРАНІВ

ТОВ «Крани України» надає в оренду автокрани, гусеничні крани, позашляхові крани і крани-маніпулятори різної вантажопідйомності. Ми організуємо доставку в будь-який регіон України. Послуги перевезення вантажів модульними трейлерами, монтаж великовагового обладнання, вантажно-розвантажувальні роботи, розробки і підготовка ППР також доступні у нашій компанії. Вам лише залишається  замовити спеціальну послугу на нашому сайті www.rentcranes.com
Перевезення вантажів модульними трейлерами
Монтаж великовагового обладнання
Навантажувально-розвантажувальні роботи
Розробки і підготовка ППР

ПЕРЕЙДІТЬ І ЗАМОВТЕ СПЕЦІАЛЬНУ ПОСЛУГУ

ЗАМОВИТИ

СЕРВІС

Придбані у нас крани і спецтехніка мають гарантійний термін, не залежно придбали ви новий або бувший у використанні. Протягом усього гарантійного терміну ми проводимо ТО, усуваємо будь-які недоліки і допомагаємо правильно організувати роботу з технікою. За угодою сторін, гарантійний термін визначається в місяцях або машино-годинах, з обов'язковим урахуванням рекомендацій заводу-виготовлювача такої техніки. За бажанням замовника ми проводимо навчання операторів придбаного крана. Також у нас можна провести технічне обслуговування та ремонт крана та іншої спецтехніки, яку придбали не у нас. У нас можна замовити будь-які запчастини до кранів виробництва Tadano, Kobelco, офіційними представниками яких ми є. Для інших представлених на ринку брендів, наявність і можливість поставки запчастин обговорюється в індивідуальному порядку.

КОНТАКТИ

67806, Україна, Одеська обл., смт Авангард, вул.
Теплична, 1

ФОРМА ЗВ'ЯЗКУ

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
ТОВ «Крани України» 2023 (с)

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ КРАНА

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ, НАШ МЕНЕДЖЕР ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.